Choď na obsah Choď na menu
 


Hokejbalový turnaj mládeže

2. 7. 2010

Fanklub bardejovského hokeja a jeho členovia sa angažujú aj počas týchto letných dní. Vyvrcholením aktivít bude, v prvú júlovú sobotu, záverečný turnaj žiakov.

Cieľom nedávno založeného Hokejového fanklubu je podpora hokeja v Bardejove na všetkých jeho úrovniach. Prioritou fanklubu je aj podpora mládežníckeho hokeja, ktorý je podstatným nielen pre budúcnosť hokeja v meste, ale aj pre deti, ktoré sa mu venujú a budú venovať v ďalších rokoch.

 

Členovia fanklubu sa preto rozhodli usporiadať Hokejbalový minikemp mládeže, ktorý bol okrem iných podporený aj  grantom z bardejovskej Komunitnej nadácie. V spolupráci s hokejovými trénermi mládeže, Tomášom Ivanom a Jozefom Krochtom, sa uskutočnili dve tréningové stretnutia za účasti žiakov zo základných škôl. Vyvrcholením bude hokejbalový turnaj pre všetky zúčastnené deti.  Uskutoční sa 3. júla na hokejbalovom ihrisku v areáli futbalového štadióna v Bardejove od 9. hodiny.

Podstatou zorganizovaného minikempu je vytvorenie možnosti zmysluplného trávenia voľného času u detí – vonku, v spoločnosti svojich rovesníkov pri aktívnom pohybe. Podstatným aspektom je aj poskytnutie priestoru pre trénerov k vyhľadávaniu a ďalšej práci s novými talentami pre bardejovský hokej.

Turnaj bude zavŕšený za prítomnosti hráčov HC-46 Bardejov, následné vyhodnotenie sa uskutoční na druhej strane rieky Topľa, v areáli tenisových kurtov, počas podujatia Letʹs go hokej. Sobotu 3. Júla si rezervujte pre športovo-spoločenské vyžitie

Obrázok

.

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Vladimír Frický, Dominik Pračko
Foto: Hokejový fanklub Bardejov

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.