Choď na obsah Choď na menu
 


Pozor! Dolezite!!! Spolocny kotol na MS 2011.

21. 3. 2010

 

ObrázokUz som vas pred nedavnom informoval o projekte “Spolocny kotol”, teda o spolocnej iniciative Fanklubov vytvorit spolocny fans kotol na stadionoch v BA a v KE. V tomto projekte je zainteresovany aj nas Fanklub. Tak isto som povedal, ze vam budeme prinasat vsetky aktualne informacie v tejto suvislosti. Tu je prva z nich.

Aj ked sa tento projekt iba rozbieha, predsedovia Fanklubov sa dohodli, ze sa urobi prvy prieskum zaujmu o tuto akciu medzi fanusikmi.

Preto vyzyvam vsetkych fans, ktori maju zaujem ist do spolocneho kotla aby na email fanklubhc64@gmail.com, poslali kratku spravu o zaujme o ucasti. Podotykam, ze je to prvy, cisto predbezny prieskum, lebo potrebujeme mat nejaky odhad a ten je dolezity pre dalsie jednania so SZLH. Nenechavajte to na poslednu chvilu. Nie sú ešte isté ceny, ani miesto - takže pôjde čisto o záujem, ktorý v realite asi bude nižší, ale musíme mať nejaký odhad.

 

Chcem v tejto suvislosti jasne povedat, ze pri velkom zaujme budu uprednostnovani registrovani a aktivni clenovia Fanklubu!

 

Svoj mail zaslite najneskor do 9.aprila.2010.

 

Tiež prosím skúste vymýšlať chorále pre Slovensko, kľudne už použite pracovnú stránku a tam to rozbehnime:

 

 

http://spolocnykotol.dot.sk/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Oprava

(OZZY, 23. 3. 2010 16:32)

Ospravedlnujem sa, uviedol som zlu email adresu. Spravne je fanklubhc46@gmail.com. Sorry